KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17428199
nr 1742 8199
Simon Arne
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -76. Får. Olja på papper. Bladets mått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Simon Arne, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:01:56
19/11 13:25:36
300 kr
23/11 22:05:53